| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| MPN | Does Not Apply |
| UPC | Does not apply |
| Form Factor | Gooseneck |
| Model | Microphone |
| Color | Black |
| Connectivity | USB |
| Sensitivity | -67dBV/p, -47dBV/Pascal+/-4dB |
| Frequency response | 100-16kHz |
| Suitable for | PC or MAC |
| Dimension | 188mm (L) |
| Item Weight | 28g |
| Features | Easy and convenient to use |
| Package Include | 1 x USB Microphone |
| Custom Bundle | No |
| Bundle Description | / |
Check the listing for details. Mini USB Flexible Stereo Record Mic Desktop Microphone for PC Laptop Mac Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 8.01 USD.