| Input Connection | 3.5mm Audio Interface |
|---|---|
| Frequency range | 100Hz ~ 20kHz |
| Shape | Cube |
| Output power | 3W x 2 |
| Speaker system | 2.0 portable USB speakers |
| Input Power | USB DC 5V |
| Size | 7*7*6.7cm |
| Color | Black |
| Custom Bundle | No |
| Year Manufactured | 2020 |
| Item Length | 7cm |
| Brand | Unbranded |
| Type | Computer Speakers |
| Battery Capacity | No |
| Manufacturer Warranty | None |
| SNR | 85 dB |
| Item Height | 6.7cm |
| Model | 001 |
| Connectivity | USB |
| Features | Mini & Portable |
| Item Width | 7cm |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Mini USB Power Wired Computer Speakers Stereo 3.5mm Jack Fit Desktop PC Laptop. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 10.32 USD. USB Powered Stereo Speaker: Simple design speakers, compact appearance. Easy to Use: Plug and play. USB powered with 3.5mm audio jack, just plug the USB cable into your device or the wall and plug the 3.5mm jack into your audio device and not need drives.