| option | #A,120W 10000PA |
|---|---|
| Charging time | about 3 hours |
| Battery life | 4.5 hours(under the low speed) |
| Low speed | 22500 rpm ±10% |
| Size | 74*37.4*128.8mm |
| Battery capacity | 1100mAh |
| Year Manufactured | 2023 |
| Certification | RoHS,CE,FCC |
| Brand | Unbranded |
| Type | Blower Brush, Dust Blower, Microfibre Cloth |
| Wind speed | 4.9m/s~20m/s |
| Manufacturer Warranty | 1 Month |
| High speed | 101000 rpm ±10% |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Media Type | Mirrorless |
| Item Weight | 300g |
Check the listing for details. mini vacuumCompressed Air Dust Blower Portable Cordles Computer Keyboard Cleaner. Condition: New. Listed at 9.99 USD. High-power Suction: This portable car vacuum cleaner is equipped with a 120W powerful motor that generates 10000Pa strong suction to clean dust, hair, crumbs, and other dirt from the car. Specification: 120W Vacuum Cleaner.