| Sizes | 0.5mm |
|---|---|
| Quantity(pcs) | 1 pcs |
| Brand | Unbranded |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Type | Drill Bit |
| Drill Type | Drill |
| Drill Bit Type | Auger |
| Application | Masonry, Metal, PCB |
| Drill Bit Material | TCT (Tungsten Carbide Tipped) |
| Length | 37.5mm |
| Features | Quick Release, Flexible |
| Shank Type | Round |
| Overall Length | 37.7mm |
Check the listing for details. Miniature PCB Drill Bits Tungsten Steel Bits Engraving Drill Bits 0.5mm-3mm. Condition: New. Listed at 5.20 USD. Processing range:PCB, SMT, CNC, plastics, wood, copper hardware. Material:Tungsten steel. Model: 0.5mm - 3mm. ⭐ Good Good Good quality.