| Brand | Minka Lavery |
|---|---|
| Item Width | 24 in |
| Item Height | 7 in |
| Item Length | 1 in |
| Type | Vanity Light |
| Features | Minka Lavery 6110-1 24" W x 6-3/4" H Contemporary |
| Color | White |
| Department | Unspecified |
| MPN | 6110-1 |
| Mounting | Wall Mounted |
| Item Height (Interior) | 6.75 |
| Item Width (Interior) | 24.000 |
| Country of Origin | China |
| Model | 6110-1 |
| California Prop 65 Warning | No |
| Number of Bulbs | 1 |
Check the listing for details. Minka Lavery 6110-1 24" W x 6-3/4" H Contemporary Rectangular - White. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 124.99 USD. Features: Minka Lavery 6110-1 24" W x 6-3/4" H Contemporary. Color: White. Type: Vanity Light. Item Length: 1 in. Item Width: 24 in. 📦 CONDITION. California Prop 65 Warning: No. Item Width (Interior): 24.000.