| Brand | IMPERIAL |
|---|---|
| Product Weight (lb) | 23 lb |
| Returnable | 90-Day |
| Manufacturer Warranty | 1 year Warranty |
| Product Height (in) | 21.5 in |
| Product Length (in) | 19.5 in |
| Product Width (in) | 3.5 in |
| UPC | 705353510588 |
Check the listing for details. Minnesota Vikings Dart Board Set. Condition: New. Listed at 206.67 USD. This hanging dartboard cabinet will look great in your fan cave or any room that your family and friends gather. self healing bristle dartboard. We do not accept P.O. Boxes. We're happy to help. Product Weight (lb) 23 lb.