| Model | 400-3560-00 |
|---|---|
| Best for | Balance |
| Country/Region of Manufacture | Japan |
| Item Height | 10.67cm |
| Item Width | 13.97cm |
| Material | Metal |
| Sport/Activity | Cycling |
| Experience Level | Advanced |
| Power Source | Electric Cordless |
| Type | load unit |
| Features | Anti-Slip Feet |
| MPN | MAG UNIT |
| Item Length | 14.48cm |
| Style | Bike Rollers |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Age Group | Adult |
| Item Weight | 712.14 g |
| Brand | Minoura |
| Set Includes | MOZ-ROLLER |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Size | 14.48 x 13.97 x 10.67 cm |
| UPC | 4944924404345 |
Check the listing for details. Minoura Optional Load Mug Unit for MOZ-ROLLER 400-3560-00 NEW. Condition: New. Listed at 94.98 USD. Condition : NEW.