| Origin | Americas |
|---|---|
| Antique | No |
| Item Length | 15" |
| Vintage | No |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 15" |
| Style | Decorative |
| Features | Bordered, Decorative |
| Production Style | Stained Glass |
| Finish | Glossy |
| Room | Any Room |
| Handmade | Yes |
| Item Width | 15 " |
| Pattern | Geometric |
| Signed | No |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Subject | Abstract Art |
| Brand | Unmarked |
| Type | Suncatcher |
| Era | 21st Century (2000-Now) |
| Theme | Art, Colorful |
| Production Technique | Studio Crafted |
| Country of Origin | United States |
| Item Weight | 2.5 lbs |
Check the listing for details. Mint Green & Iridescent Clear Stained Glass Window Panel Suncatcher 15". Color: Clear, Condition: Used, Made in United States. Listed at 84.00 USD.