| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Input Type | Monochrome |
| Output Type | Black & White |
| MPN | M02 |
| Product Dimensions | 85*85*46mm |
| Supported Paper Size | Width 15mm, 25mm, 53 mm |
| Brand | Phomemo |
| Type | Label Printer |
| Support System | iOS 8.0 + Android 4.0 or above |
| Technology | Thermal |
| Maximum Resolution | 300 x 300 DPI |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Model | Phomemo M02S |
| Connectivity | Bluetooth |
| Features | Portable |
| Black Print Speed | 10-15mm/s |
| Item Weight | 197g |
Check the listing for details. Mint Phomemo M02 Mini Pocket Thermal Printer Label Maker Bluetooth Android IOS. Condition: Open box. Listed at 24.99 USD. Mint Phomemo M02 Mini Pocket Thermal Printer Label Maker Bluetooth Android IOS