| Assembly Status | Assembly Required |
|---|---|
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Color | Silver |
| Material | Glass & MDF |
| Item Length | 11.81" |
| Brand | Unbranded |
| Type | Nightstand |
| Number of Drawers | 3 |
| Assembly Required | Yes |
| Item Height | 23.62" |
| Features | Mirrored, With Storage |
| Room | Bedroom |
| Item Width | 11.81" |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Mirrored Glass Bedside Table Dazzling Bedside Cabinet with Three Drawer. Color: Silver, Condition: New, Made in China. Listed at 147.89 USD. 1 x Mirrored Glass Bedside Table. Drawer Quantity: 3 Pcs. Produced by high quality MDF and glass, eco-friendly and durable in use. Material: Glass & MDF. With simple design, easy to install.