| UPC | 781889403457 |
|---|---|
| Bullet Point | Covered by Miseno's limited one year warranty |
| Product Description | Features: Covered by Miseno's limited one yea |
| Brand | Miseno |
| Unspsc Code | 46171500 |
| Control Method | push_button |
| Externally Assigned Product Identifier | 781889403457 |
| Item Type Keyword | cabinet-and-furniture-latches |
| Finish Type | Matte Black |
| Part Number | MLK4099BK |
| Style | Modern |
| Color | Matte Black |
| Manufacturer | Miseno |
| Model Number | 8e46b5b7-c8ea-4764-8fa9-dd167ce918ab |
| Supplier Declared Dg Hz Regulation | not_applicable |
| Special Feature | Portable |
| Item Name | Miseno MLK4099 Drive-in Spring Latch -Crescen |
| Product Site Launch Date | 2023-11-07T03:55:21.248Z |
| Material | Glass |
| MPN | MLK4099BK |
| Model | MLK4099BK |
| Type | NA |
| Item Width | 2 in |
| Item Height | 2 in |
| Item Length | 4 in |
Check the listing for details. Miseno MLK4099 Drive-in Spring Latch -Crescent Spindle - Matte Black. Color: Matte Black, Condition: Open box. Listed at 12.74 USD. Bullet Point: Covered by Miseno's limited one year. Manufacturer: Miseno. Product Site Launch Date: 2023-11-07T03:55:21.248Z. Finish Type: Matte Black. Color: Matte Black. Style: Modern. Material: Glass.