| Type | Single Sink Vanity |
|---|---|
| Brand | Miseno |
| Item Height | 39 in |
| Item Length | 19 in |
| Item Width | 24 in |
| Color | Deep Olive Green |
| Room | Bathroom |
| Mounting | Freestanding |
| Additional Parts Required | No |
| Model | MN241V24 |
| Department | Not Specified |
| MPN | MN241V24DPO |
| Finish | Deep Olive Green |
| Features | Miseno MN241V24 Lucerne 24" Free Standing Single |
| Country of Origin | Cambodia |
| California Prop 65 Warning | Yes |
| Item Height (Interior) | 38.5 |
| Number of Shelves | 0 |
| Pattern | Refer to Item Photo |
| UPC | 840467815676 |
Check the listing for details. Miseno MN241V24 Lucerne 24" - Deep Olive Green. Color: Deep Olive Green, Condition: New, Made in Cambodia. Listed at 599.00 USD. Miseno MN241V24 Lucerne 24" Free Standing Single Basin Vanity Set with Cabinet and Engineered Stone Vanity Top. Covered under Miseno's 1 year limited warranty. The Lucerne 24" single vanity features classic details that update traditional style.