| Brand | Mississippi |
|---|---|
| Bore Size | Medium |
| Type | Diatonic Harmonica |
| Body Material | Metal |
| Color | Silver |
| Item Height | .9 in |
| Instrument | Harmonica |
| Set Includes | Case |
| Item Length | 6.25 in |
| Finish | High Polish |
| Key | C |
| Item Width | 1.1 in |
| UPC | 0011585962355 |
Check the listing for details. Mississippi Harmonica and Playing The Harmonica Instruction Book. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 4.99 USD. Playing the Harmonica book by Dave Oliver with photos, history, instructions and music included.