| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Cooling Pipe Length | 300 mm |
| PU Tube Length | 1.5 m |
| Oil Outlet Port Size | 4 mm |
| Air Inlet Port Size | 8 mm |
| Type | Coupling |
| Check Valve | Yes |
| Filter | Yes |
Check the listing for details. Mist Coolant Lubrication Spray System For Cutting Engraving Cooling Machine US. Condition: New. Listed at 24.69 USD. If it is necessary to fix the sprayer, as long as the place of adsorption is flat, it is steel or iron, the magnetic seat is easy to adsorb, and the adsorption position can be easily moved. Type: Coupling.