| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Mister Landscaper |
| Country//Region of Manufacture | United States |
| Type | Drip Emitter |
| Item Diameter | 4 in |
| Item Height | 4 in |
| MPN | MLD-.5PC |
| Item Length | 4 in |
| Item Width | 4 in |
Check the listing for details. Mister Landscaper 4-Pack .5 GPH PC Dripper w/. 1/4" coupler Drip Irrigation. Condition: New. Listed at 4.00 USD. Mister Landscaper 4-Pack .5 GPH PC Dripper w/. 1/4" coupler Drip Irrigation. Brand New in package. Please see the attached pictures of the item and let me know if you have any questions or need more pictures. Thank you.