| Features | Tray |
|---|---|
| Pattern | Paisley |
| Country of Origin | China |
| Item Depth | 16 in |
| Item Length | 12 in |
| Item Width | 12 in |
| Item Diameter | 12 in |
| Brand | Table Tops Unlimited |
| Type | Platter |
| Shape | Rectangle |
| Occasion | All Occasions |
| Color | Multicolor |
| Material | Ceramic |
Check the listing for details. Misto Multi Paisley By Tabletops Unlimited 16" x 12" Rectangular Tray Platter. Color: Multicolor, Condition: Used, Made in China. Listed at 24.44 USD. Length: 16 in Width: 12 1/4 in Ceramic Microwave Safe, Dishwasher Safe