| Brand | MISUMI |
|---|---|
| Overall Length L(mm): | 32 mm |
| Type | Linear Ball Bearing |
| Unit Type | Unit |
| Inside Diameter | 20 mm |
| Model | LHFSWF20 |
| MPN | LHFSWF20 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Outside Diameter | 32 mm |
| California Prop 65 Warning | Unknown |
Check the listing for details. MISUMI LHFSWF20 LINEAR BUSHING. Condition: New. Listed at 30.00 USD.