| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Headset Type | SZ100A |
| Model | Mitsubishi OmniQuest |
| Type | ST251 (Canada 662701102A & 662701104A ) |
| Headset Serial Number | M315H1550 |
| Base Serial Number | M802J0345 |
| Transportable MT Base Version Number | 2.0 |
| Condition Notes | For parts or repair only - UNTESTED - AS IS |
| Base Type | NT100A |
| Speical Notes | No Battery Or Power Cord |
| MPN | NT100A (Base) ZS100A (Headset) |
| Brand | Mitsubishi OmniQuest |
Check the listing for details. Mitsubishi OmniQuest NT100A Transportable MT Satellite Remote System Base W/Case. Condition: For parts or not working. Listed at 178.98 USD. Mitsubishi OmniQuest NT100A Transportable MT Satellite Remote System Base With Carrying Case Mitsubishi OmniQuest NT100A Transportable MT Satellite Remote System Base Details: Mitsubishi transportable satellite system base NT100A & headset model ZS100A. The base does not have the battery or power cords which is why I am listing this as for parts or repair only since I can not test the item. Satellite system comes in the original carrying case. Fast Shipping!