| Coil Voltage | 600V |
|---|---|
| Current Rating | 125A |
| Maximum Amperage | 125A |
| MPN | S-K125 |
| Country of Origin | Japan |
| Brand | Mitsubishi |
| Coil | 100-127V |
| Hz | 50/60 |
Check the listing for details. Mitsubishi S-K125 Contactor 100-127V Coil 600V 125A. Condition: Used, Made in Japan. Listed at 113.31 USD. Input Volts: 600V. Model: S-K125.