| UPC | 0094717006851 |
|---|---|
| Minimum Measurement | 1 in |
| Brand | Mitutoyo |
| Maximum Measurement | 2 in |
| Reading | Mechanical |
| Micrometer Type | Outside Micrometer |
| MPN | 103-136 |
| Resolution | 0.00010 in |
Check the listing for details. Mitutoyo 1-2" Outside Micrometer (103-136). Condition: Used. Listed at 28.00 USD.