| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Mitutoyo |
| Minimum Measurement | 0 in |
| Maximum Measurement | 0-150mm |
| SPC Output | SPC |
| Custom Bundle | No |
| Caliper Type | Digimatic Caliper |
| MPN | 500-181-30 |
| Country/Region of Manufacture | Japan |
| Modified Item | No |
| Resolution | 0.01mm |
Check the listing for details. Mitutoyo 500-181-30 Digimatic Caliper 0-150mm CD-AX/APX. Condition: New. Listed at 197.75 USD. Mitutoyo 500-181-30 Digimatic Caliper 0-150mm CD-AX/APX