| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Mitutoyo |
| Caliper Type | Digital Caliper |
| MPN | 500-506-10 |
| Accuracy | +/-0.002" |
| Maximum Measurement | 24 in |
| Graduations | 0.0005 in |
| MPN | 50050610 |
Check the listing for details. Mitutoyo 500-506-10 Digimatic Caliper with Data Output: 0-24"(0-600mm) Range. Condition: New. Listed at 918.00 USD. Mitutoyo 500-506-10 Digimatic Caliper 0-24"(0-600mm) 0.0005" (0.01mm) Resolution