| Micrometer Type | Inside Micrometer |
|---|---|
| Model Number: | 141-205 |
| Item Height | 10 Centimeters |
| Remarks: | With 3 Rods |
| Included Components | Mitutoyo |
| TYPE: | Inside Micrometer |
| Range: | 50-200mm |
| Item Length | 30 Centimeters |
| Number of Memory Sticks | 1 |
| Generic Name | Mitutoyo |
| Brand | Mitutoyo |
| Item Width | 10 Centimeters |
| Graduation: | 0.01mm |
| Voltage | 230 Volts |
| Micrometer Head Stroke: | 13mm |
| Item Weight | 125 Grams |
Check the listing for details. Mitutoyo Inside Micrometer, 0.01mm Resolution, 50-200mm Range +Free Ship. Condition: Used. Listed at 125.00 USD. What’s pictured is what’s included