| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number of Items in Set | 5 |
| Shape | Rectangular |
| MPN | NCCLX5B7 |
| Item Length | 7.48 in |
| Personalize | No |
| Department | Teens |
| Unit Type | Unit |
| Capacity | 30 Oz |
| Item Height | 2.60 in |
| Style | Modern |
| Features | With Lid |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 5.75 in |
| Pattern | Solid |
| Lid Type | Snap Lid |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Set Includes | Lid |
| Brand | NutriChef |
| Type | Storage Container Set |
| Model | NCCLX5B7 |
| Theme | Food/Kitchen |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| OptiID | 45355 |
| Personalization Instructions | No |
Check the listing for details. NutriChef 10 Pcs. Superior Glass Food Storage Containers Set-Stackable Design. Color: Clear, Condition: New. Listed at 38.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.