| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Power Source | Electric |
| Color | Black |
| MPN | PKRTO28 |
| Material | Metal Steel Alloy |
| Item Length | 19.6 in |
| Appliance Uses | Bake |
| Brand | NutriChef |
| Type | Toaster Oven |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 13.5 in |
| Model | PKRTO28 |
| Features | Convection Oven |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Power | 1500 Watt |
| Item Width | 16.0 in |
| Item Weight | 28 lbs. |
Check the listing for details. NutriChef Multi-Function Convection Oven - Counter Top Rotisserie Toaster Oven. Color: Black, Condition: New. Listed at 130.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.