| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Features | Dishwasher Safe |
| MPN | BKNCSBSG36BAKING |
| Item Width | 12.6 in |
| Item Length | 17.3 in |
| Item Height | 1.96 in |
| Heat Resistance | 446° Fahrenheit |
| Material | Carbon Steel |
| Model | BKNCSBSG36BAKING |
| Shape | Rectangle |
| Surface Coating | Non-Stick |
| Brand | Nutrichef |
| Color | Gold |
| Type | Baking Tray |
Check the listing for details. Nutrichef Non-Stick Baking Pan - Deluxe Nonstick Gold Coating Inside & Outside. Color: Gold, Condition: New. Listed at 34.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.