| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Stove Type Compatibility | Electric |
| Shape | Rectangle |
| Appliance Capabilities | Fish |
| Power Source | Electric |
| Color | Black |
| Item Diameter | 13 in |
| MPN | NCGRP59 |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 22 in |
| Brand | NutriChef |
| Type | Grill & Griddle Pans |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| Item Height | 3.3 in |
| Model | NCGRP59 |
| Features | Grill |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Unit Quantity | 1 |
| Finish | Stainless Steel |
| Item Width | 3.3 in |
| OptiID | 45355 |
| Item Weight | 7.8 lbs |
| Power | N/A |
Check the listing for details. NutriChef Nonstick Grill & Griddle - Dishwasher Safe Double Burner, 20’’ x 13’’. Color: Black, Condition: New. Listed at 68.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.