| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Features | Dishwasher Safe |
| MPN | NCTURKSS78 |
| Item Width | 11.6 in |
| Item Length | 14.8 in |
| Item Height | 3.7 in |
| Material | Stainless Steel |
| Model | NCTURKSS78 |
| Shape | Rectangle |
| Surface Coating | Stainless Steel |
| Brand | Nutrichef |
| Color | Silver |
| Set Includes | Polished Rack |
| Capacity | 24 Lbs. |
| Item Diameter | -- |
| Type | Roasting Pan |
Check the listing for details. Nutrichef 14" Roasting Pan w/ Stainless Steel Lid, Polished Rack, Wide Handle. Color: Silver, Condition: New. Listed at 99.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.