| UPC | 0652185205222 |
|---|---|
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Power Source | Electric |
| Capacity | 3 qt |
| Item Height | 16 in |
| Color | Black |
| Item Diameter | 15 in |
| Features | Convection, Convection Oven, Expandable, Baking Oven, Infrared Oven, Adjustable Racks |
| Material | Metal |
| Item Depth | 13 in |
| Cooking Method | Air Fry |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. NuWave 20522 Extender Ring, Drip Ring. Color: Black, Condition: Used. Listed at 30.99 USD.