| Components Included | Rack |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Item Diameter | 12 in |
| Color | Silver |
| MPN | 2033120355 |
| Material | Stainless Steel |
| Item Depth | 4 in |
| Cooking Method | Air Fry |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Capacity | 15 qt |
| Item Height | 1 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | NuWave Pro 20301 |
| Features | Infrared Oven |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. NuWave Hearthware Oven Pro Replacement Baking Pan 11” x 1.5”. Color: Silver, Condition: Open box. Listed at 9.95 USD. New/Open box: pull from a non-working new unit.