| Power Source | na |
|---|---|
| Color | Silver |
| Item Diameter | 12 in |
| MPN | na |
| Material | Metal |
| Item Depth | 2 in |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Energy Star | Compliant |
| Capacity | na |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | 2" |
| Model | 20356 |
| Components Included | Rack |
| Power | na |
| Item Width | 12 in |
Check the listing for details. NuWave Hearthware Pro Infrared Oven Replacement Grate Rack 2" high. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 12.64 USD. Nuwave Pro Infrared Oven replacement 2" rack.