| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Nuwave | Base Pan Drip Tray |
| Custom Bundle | No |
| Color | Black |
| Item Diameter | 15 in |
| NuWave Pro | Base & Tray |
| Material | Plastic |
| MPN | 20355 |
| Cooking Method | Infrared |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Capacity | 12 L |
| Infared | Oven |
| Manufacturer Warranty | None |
| Voltage | 120 V |
| Model | NuWave Pro 20355 |
| Features | Drip Tray |
| Number of Items | 2 |
| Components Included | Base |
| Item Width | 15 in |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. Nuwave Model 20355 Pro Infrared Oven Replacement Base Drip Pan and Tray. Color: Black, Condition: Used. Listed at 8.97 USD. Nuwave Model 20355 Pro Infrared Oven Replacement Base Drip Pan and Tray.