| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Color | Black |
| Item Diameter | 13 in |
| Material | Metal |
| Item Depth | 2 in |
| Cooking Method | infrared |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Item Height | 2 in |
| Model | NuWave Pro 20301 - 20304 |
| Features | Drip Tray |
| Components Included | Base |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 13 in |
| Item Weight | 14 oz |
Check the listing for details. NuWave Pro Infrared Oven 13” DRIP PAN Replacement 20301 - 20304. Color: Black, Condition: Used. Listed at 24.95 USD. NuWave Pro Infrared Oven 13” DRIP PAN Replacement 20301 - 20304In Good Used Condition! Buy with Confidence! I've been selling for over 10 years supporting my family with ebay. My Feedback says it all!