| Brand | NuWave |
|---|---|
| Type | Infrared Oven |
| Item Height | 2 in |
| Model | 20329 |
| Material | Metal |
| Features | rack |
| Item Depth | 2 in |
| Components Included | Rack |
| Item Width | 11 in |
Check the listing for details. NuWave Pro Infrared Oven 2" Wire Rack Replacement Part - Model #20329. Condition: Used. Listed at 9.99 USD. In good used condition, may be minor discoloration or grease from use, see photos for more details.