| Color | White/Black |
|---|---|
| Item Diameter | 13 in |
| Material | Plastic |
| Item Depth | Base 2.25 in tall/Drip 1.25 in tall |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Manufacturer Warranty | None |
| Model | NuWave Pro Plus 20331 |
| Features | Oven Base With Drip Pan |
| Components Included | Base, Drip Pan |
| Number of Items | 2 |
| Item Width | 15 in (handle to handle) |
Check the listing for details. NuWave Pro Infrared Oven Model 20331 Plastic Base Drip Pan Only. Color: White/Black, Condition: Used. Listed at 14.95 USD.