| Country of Origin | China |
|---|---|
| Model | 20321 - 20329 |
| Item Height | 2 1/2 in |
| Item Depth | 1 1/2 in |
| Item Width | 15 in |
| Material | Plastic / Metal |
| Number of Items | 1 |
| Power Source | Electric |
| Type | Infrared Oven |
| Features | Plastic Base, Drip Tray |
| Color | Black |
| Components Included | Base |
| Power | 1500 W |
| Brand | NuWave |
| Item Diameter | 12 3/4 in |
| Voltage | 120 V |
Check the listing for details. Nuwave Pro Infrared Oven Replacement Part Black Bottom Base & Drip Tray. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 9.99 USD. 2 feet missing.