| Brand | NuWave |
|---|---|
| Type | infrared oven extender ring |
| Manufacturer Color | Clear |
| Color | Clear |
| Item Height | 3.5" |
| Model | 20356 |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 3 in |
| Components Included | Extension Ring |
| Item Width | 13" |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. NuWave Pro Infrared Oven Replacement Part Clear Dome Extension Extender Ring 3in. Color: Clear, Condition: Used, Made in China. Listed at 14.99 USD.