| Brand | NuWave |
|---|---|
| Type | Infrared Oven |
| Power Source | Electric |
| Color | Black |
| Item Height | 3.75 in |
| Model | 20631 |
| Features | Infrared Oven |
| MPN | 20631 |
| Power | 1500 W |
| Item Width | 12 in |
Check the listing for details. Nuwave Pro Plus Electric Infrared Oven Replacement Motor HEAD ONLY Model 20631. Color: Black, Condition: Used. Listed at 21.95 USD. Model 20631. Good used condition. Tested and works. Surface cleaned only.