| Country of Origin | China |
|---|---|
| Color | Silver |
| Item Diameter | 11 in |
| Material | Stainless Steel |
| Cooking Method | Infrared |
| Item Depth | 2.25 in |
| Brand | NuWave Pro Plus |
| Type | Replacement Part |
| Item Height | 2.25 in |
| Model | 20602 |
| Features | Infrared Oven, Grill, Rack |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Rack |
| Item Width | 11 in |
Check the listing for details. Nuwave Pro Plus Infrared Oven 20602 Replacement 11 x 2.25” Stack Grill Rack Only. Color: Silver, Condition: Used, Made in China. Listed at 24.99 USD.