| Custom Bundle | No |
|---|---|
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Item Depth | 3.25 in |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven Replacement Part |
| Energy Star | Compliant |
| Manufacturer Warranty | none |
| Item Height | 3.25 in |
| Model | Pro Plus 20633 |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Extension Ring |
| Item Width | 13.5 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Nuwave Pro Plus Infrared Oven #20633 Replacement Stainless Steel Extension Ring. Color: Silver, Condition: Used, Made in China. Listed at 17.09 USD. I good pre owned condition. Nuwave Pro Plus Infrared Oven #20633 Replacement Stainless Steel Extension Ring