| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Yellow |
| Custom Bundle | No |
| Item Diameter | 13 in |
| Material | Plastic |
| MPN | Does not apply |
| Item Depth | 6.5 in |
| Brand | NuWave |
| Type | Replacement Dome |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | 7" |
| Model | 20601 |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Dome |
Check the listing for details. NuWave Pro Plus Infrared Oven Replacement Part - Amber Dome. Color: Yellow, Condition: Used. Listed at 26.97 USD. NuWave Pro Plus Infrared Oven Replacement Part - Amber Dome