| Bundle Description | Plastic Base, Drip Tray, Heating Rack |
|---|---|
| Custom Bundle | Yes |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| MPN | 20631 |
| Cooking Method | Bake |
| Item Depth | 4 in |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Item Height | 0-10 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | NuWave Pro Plus |
| Features | Drip Tray |
| Number of Items | 3 |
| Components Included | Base, Rack |
| Country of Origin | Unknown |
Check the listing for details. NuWave Pro Plus Oven 20614 Replacement Parts Bottom Base Pan Drip Tray Rack Blue. Color: Black, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 29.89 USD. Please closely view all pictures for a better idea of condition as these are scratches, stains, and other cosmetic imperfections on these items. Thank you