| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Model | Pro Plus |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Height | 3 3/4" |
| Item Depth | 1 1/2" |
| Material | Metal |
| Number of Items | 3 |
| Power Source | Electric |
| Type | Infrared Oven |
| Features | Adjustable Racks |
| Color | Black |
| Components Included | Base |
| MPN | 20632 |
| Manufacturer Color | black |
| Brand | NuWave |
| Item Diameter | 11" rack 13" drip pan |
Check the listing for details. NuWave Replacement Pro Plus Infared Oven Racks & Drip Pan Model 20632. Color: Black, Condition: Used. Listed at 19.00 USD. NuWave Replacement Pro Plus Infared Oven Racks & Drip Pan Model 20632