| Type | Planter |
|---|---|
| Theme | Floral |
| Product | Floral arrangement |
| Artificial/Fresh | Artificial |
| Common Name | Hydrangea, Sunflower |
| Color | White |
| UPC | 0673419340526 |
| LEGO Theme | Botanicals |
| Brand | LEGO |
| LEGO Set Number | 10280 |
| Release Year | 2021 |
| LEGO Set Name | Flower Bouquet |
| Number of Pieces | 756 |
| Item Height | 11.02 in |
| MPN | 10280 |
| Item Length | 15.67 in |
| Age Level | 18+ |
| Item Width | 9.02 in |
Check the listing for details. NWOB Faux 12 " White Hydrangea Arrangement. Color: White, Condition: New: Other (See Details). Listed at 24.99 USD. 26"L x 11"W x 12"H. Color: White. Communication is the key. Condition: New With Out Box.