| Brand | APEXUP |
|---|---|
| Department | Unisex Adults |
| Type | Ankle Weights |
| Size | 2-10 lbs |
| Color | Black |
| Model | Leg Weight Straps |
| Material | Neoprene |
| Maximum Weight Capacity | 10 lb |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Sport/Activity | Weight Lifting |
| Item Weight | 10 lb |
Check the listing for details. NWOT - 1 Pair Adjustable Ankle Weights, 2–10lbs Modularized Leg Weight Straps. Color: Black, Condition: New. Listed at 29.99 USD. Enhance your weight lifting experience with these adjustable ankle weights from APEXUP. Made of high-quality neoprene material, these black ankle weights are designed to provide maximum comfort and support during your workout.