| Brand | Water Buffalo |
|---|---|
| Type | Hydration Backpack |
| Size | Medium |
| Color | Blue |
| Features | Lightweight |
| Material | Honeycomb Rip stop |
| Item Length | 17in |
| Item Depth | 3in |
| Sport/Activity | Backpacking |
| Number of Pockets | 2 |
| Item Width | 9.5in |
Check the listing for details. NWOT Water Buffalo 2 Liter Bladder Hydration Light Weight Backpack. Color: Blue, Condition: New without tags. Listed at 20.00 USD.