| Brand | Concept One |
|---|---|
| Type | Makeup Bag |
| Color | Multicolor |
| Item Height | 8.5 in |
| Material | Mixed Materials |
| Features | Zipper |
| MPN | CB071HBAZA |
| Item Length | 10 in |
| Materials sourced from | China |
| Item Width | 2.5 in |
Check the listing for details. 🐻NWT Care Bear Themed Cosmetic Bag. Color: Multicolor, Condition: New with tags. Listed at 15.00 USD. Brand new Never used Free Shipping