| Bag Width | 12.99 in |
|---|---|
| Closure | Zip |
| Handle/Strap Color | Cream Multi |
| Handle Drop | 11 in |
| Size | Medium |
| Hardware Color | Light Gold |
| MPN | KG602 |
| Bag Depth | 4.13 in |
| Accents | Zipper |
| Vintage | No |
| Accessories | Bag Charm, Detachable Strap |
| Department | Women |
| Exterior Color | Cream Multi |
| Style | Tote |
| Features | Inner Pockets |
| Pattern | Strawberry |
| Bag Height | 11.6 in |
| Character | Strawberry |
| Handle Style | Shoulder Strap |
| Lining Material | Fabric |
| Exterior Material | Leather |
| Brand | kate spade new york |
| Hardware Material | Gold-Plated |
| Model | Kate Spade Jana KG602 |
| Lining Color | Beige |
| Theme | Designer |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Product Line | Jana |
| UPC | 196021462795 |
Check the listing for details. Kate Spade New York Jana Tossed Strawberry Printed Tote In Cream Multi. Condition: New with tags. Listed at 149.99 USD. Kate spade Jana Tossed Strawberry Printed Tote Brand new with tags 100% Authentic Product Details Style Number KG602 Measurements Length: 4.13" Height: 11.6" Width: 12.99" Materials Saffiano PVC Two way script logo lining Handle Handle Drop:11" Features Interior front slip & back zip pocket Drop in top zip closure Embossed with spade logo Dust Bag Included: No Made In Imported Price is firm