| Bag Width | 14.25" |
|---|---|
| Closure | Snap |
| Bag Height | 11.0" |
| Size | Large |
| Bag Depth | 5.5" |
| Exterior Material | Leather |
| Brand | Coach |
| Department | Women |
| Model | Coach Maggie |
| Exterior Color | embossed crocodile/Gold/Maple |
| Style | Tote |
| Theme | Maggie tote |
| Features | Certificate of Authenticity, Checkbook |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Product Line | Coach Outlet |
Check the listing for details. NWT Coach Maggie Tote Bag CCC72 Gold/Maple. Condition: New with tags. Listed at 399.00 USD. Inside zip pocket Magnetic snap closure Four protective feet at base. Length: 14.25" Height: 11.0" Width: 5.5".