| Country of Origin | China |
|---|---|
| Bag Width | 9 in |
| Character | Beetlejuice |
| Closure | Zip |
| Bag Height | 11 in |
| Occasion | Casual |
| Size | Small |
| Handle Style | Shoulder Strap |
| Color | Multicolor |
| Material | Faux Leather |
| Bag Depth | 4 in |
| Fabric Type | vinyl |
| Vintage | No |
| Brand | Beetlejuice |
| Personalize | No |
| Department | Unisex Kids |
| Style | Backpack |
| Theme | Cartoon, TV & Movie Characters |
| Character Family | b, Beetlejuice |
| Handmade | No |
Check the listing for details. NWT Fast Forward Small Backpack - Beetlejuice. Color: Multicolor, Condition: New with tags, Made in China. Listed at 27.99 USD.